Rubriky
AERO magazine

Vysoce kvalitní jídelní židle GERARD 3 od Halmar v dubovém provedení s medovým nátěrem a látkovým potahem Inari 91


Vysoce kvalitní jídelní židle GERARD 3 od Halmar

Elegantní jídelní židle čalouněná šedou látkou Inari 91

Kvalitní jídelní židle GERARD 3 od Halmar je jednou z nejlepších volby, pokud hledáte dokonalou kombinaci funkčnosti, eleganci a pohodlí. Je vyrobena z nejvyšší kvality materiálů a také z víry v designovou dokonalost.
 
Židle GERARD 3 je stylová, čalouněna šedou látkou Inari 91. Potah je zpracován tak, aby chránil sedací část před jakýmkoliv poškozením. 
 

Dubové provedení s medovým nátěrem

Jídelní židle je vyrobena z nejkvalitnějšího dubového dřeva, zhotovené s využitím nejmodernějších technologií. Je opatřena medovým nátěrem, kterým získává židle ještě o něco více na eleganci a stylu. 

Jídelní židle GERARD 3 od Halmar tak díky svému vzhledu a kvalitnímu materiálu poskytuje dokonalý zážitek ze stolování.

Pohodlná a funkční jídelní židle

Kromě svého elegantního designu se židle GERARD 3 vyznačuje vysoce kvalitním zpracováním a pohodlným sedákem. Díky svému tvaru a ergonomickému provedení poskytuje maximální pohodlí během dlouhých zasedání u stolu. 

Jídelní židle je vhodná do moderních i klasicky zařízených domácností. Její hlavní předností je skvělý vzhled, elegantní provedení, funkčnost a pohodlí při každodenním používání.

Její určení

Židle GERARD 3 od Halmar je výhradně určena pro domácí interiéry, její použití jakožto společenské nábytkové vybavení se nedoporučuje.

Pokud hledáte dokonalou kombinaci kvality, elegance a pohodlí, pak je jídelní židle GERARD 3 od Halmar tou pravou volbou pro vás. 

Pro více informací o této jídelní židli navštivte SIDONIA.