Rubriky
AERO magazine

Unikátní designový lustr EREBOS z černého dřeva


Popis produktu

Lustr EREBOS disponuje třemi stejně dlouhými provazy, které slouží jako kabely pro objímky bez stínidel. Celková délka lustru je nastavitelná v rozmezí 50 až 120 cm, dle Vašeho přání. Lustr je vyroben z kvalitního a pevného černého dřeva, které dodává celému kusu nezaměnitelný vzhled. Součástí je oboustranný závěsný systém, který usnadní jeho instalaci. Žárovky nejsou součástí balení.

Technické parametry

  • Kapacita: 3x E27
  • Materiál: černé dřevo, kovové detaily
  • Délka kabelů: 50-120 cm
  • Hmotnost: 3,2 kg

Úžasný designový kousek pro Váš interiér

Pokud hledáte něco, co dodá Váš interiér na atraktivnosti a zároveň v něm vytvoří útulnou atmosféru, lustr EREBOS je pro Vás to pravé. Díky unikátnímu designu se hodí do moderních i konzervativních interiérů, kde dodá elegantní a sofistikovaný dojem. Navíc s možností regulace délky kabelů se dá přizpůsobit jakémukoliv prostoru.

Vysoce kvalitní materiály

Lustr EREBOS je vyroben z kvalitního a pevného černého dřeva. Jedná se o jedno z nejpoužívanějších materiálů v oblasti nábytku a interiérového designu. Dřevěné prvky dodávají celkovému vzhledu lustru nezaměnitelný charakter a přírodní kouzlo. Kombinace s kovovými detaily zajišťuje pevnost a stabilitu lustru a celkově podtrhuje jeho moderní design.

Lustr EREBOS

Zajímavý prvek pro Váš byt

Pokud chcete do svého bytu vnést něco nového a zajímavého, lustr EREBOS je pro Vás tou správnou volbou. Jeho neobvyklý design a materiálové provedení zaujmou Vaše hosty a dodají Váš interiér na originalitě a vkusu. Koupí lustru EREBOS si také pořídíte kus, který nadchne Vaše oko a co Vám bude dělat radost každý den.

Pro více informací neváhejte navštívit naši domovskou stránku https://www.maliboo.cz/produkt/lustr-erebos-cerna-drevo-2.