Let na jiném Levelu

Jednou, během svého každodeního brouzdání po internetu jsem narazil na neodolatelnou možnost koupě letenky za méně než korunu z Vídně do Malagy s novou společností Level. Musím uznat, že od společnosti to byl výborný marketingový tah, jak na sebe ve svých začátcích upozornit a letadlo celé naplnit.

 

 

Na letiště ve Vídni se nejlépe z Prahy dostanete žlutými autobusy Regiojet, kteří zastavují přímo před hlavním terminálem 3. Autobus dorazil lehce před 23. hodinou, ovšem náš let byl plánován až na půl šestou ranní. Po noci strávené v letištní hale jsme uvítali, že check-in začal již ve 3:10, ovšem na odlehlém terminálu 1A, kde se nenacházelo nic víc, než jen pár sedaček a check-in desků a dva automaty na kafe. Po vystavení letenky jsme se vydali zpět do terminálu 1 k bezpečnostní kontrole a poté zamířili ke gatu. Zanedlouho začal boarding. Jelikož se naše letadlo nacházelo na stojánce bez nástupního mostu, byli jsme k němu dopraveni autobusem. Čekalo na nás 3 roky staré letadlo registrace OE-LCN po zkrachovalých AirBerlin. Při vstupu na palubu nás uvítal usměvavý personál spolu s kapitánem letadla a my zamířili ke svým sedadlům v řadě 17.

 

 

 

Co rozhodně stojí za zmínku je úžasné místo na nohy, kde si člověk průměrné výšky mohl udělat skvělé pohodlí.

Level je nízkonákladová společnost, tudíž se jídlo a pití muselo kupovat, ovšem ceny nebyly nějak zválšť velké. Také nabízeli palubní prodej ze svého Skyshopu jako například deodoranty, sluchátka atd. Co mě ovšem u prodeje chybělo, byla absence modelu letadla, který vždy na palubách kupuju.

 

 

Po skoro třech hodinách dosedáme na dráhu v Malaze a pojíždíme ke stojánce.

Letiště v Malaze mě skutečně ohromilo množstvím cestujících. Lidově řečeno, byla tu hlava na hlavě.

Z letiště do centra se pohodlně za 15 minut dostanete vlakem, který staví přímo u terminálu a jízdenka vyjde na 1,75Euro.

 

Klady  Zápory
Vystavení papírové letenky Absence teplého jídla v Skyshopu
Komfort
Cena

 

Letecká společnost Level mě velmi oslovila a beru jí jako jednu z nejlepších možností, jak se pohodlně a levně dostat nejen do středomoří.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *