Rubriky
AERO magazine

Stylový a praktický černý stůl Cristallo od KARE Design s úložným prostorem

Odkládací stolek Cristallo – černý, 50x50cm

Vyberte si stůl, který bude krásný a praktický zároveň. Stůl, který dokáže dodat vašemu interiéru něco navíc a zároveň vám umožní skladovat různé věci. A co takhle stůl Cristallo od KARE Design?

Stůl Cristallo

Stůl Cristallo je vyroben z oceli s práškovou povrchovou úpravou v černé barvě. Jednoduchý stolek má konstrukci ve tvaru krystalu, která je zhotovena z ocelových profilů. Horní desku tvoří čiré bezpečnostní sklo o síle 8 mm. Stůl můžete využít jako konferenční stolek, ale i jako noční stolek v ložnici.

Detail stolu Cristallo

Odkládací stolek Cristallo jedinečným způsobem doplní zejména moderní interiéry. Stůl je vysoký 50 cm, což zajišťuje, že jej můžete umístit kdekoliv v místnosti, ať už k posteli, k pohovce nebo k židli. Kostra z nerezové oceli působí odlehčeným dojmem, proto se stolek hodí i do menších bytů. Maximální nosnost ručně vyrobeného stolku je 50 kg.

Stůl Cristallo

Stůl Cristallo je nádherný doplněk pro každý moderní interiér, ale zároveň není náročný na údržbu. A pokud si objednáte stůl na stránkách skvelynabytek.cz, bude vám doručen do 3 pracovních dnů!