Rubriky
AERO magazine

Skříň CORIXA 1D z borovice Andersen a Congo: Luxusní úložný prostor pro váš domov!

Skříň CORIXA 1D z borovice Andersen a Congo je nádherným kouskem nábytku, který nejenže elegantně zapadne do vašeho domova, ale také nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše věci. S jejími rozměry (šxhxv): 49,5 x 44 x 197 cm se vejde snadno do každého pokoje.

Materiál: lamino

Tato skříň je vyrobena z lamina, což je materiál velmi odolný proti poškození. Tento materiál je velmi lehký a můžete s ním snadno manipulovat. Navíc, lamino je ekologický materiál, což znamená, že nezatěžuje přírodní zdroje.

Nosnost police: 7 kg

Jednotlivé police najdete uvnitř této skříně. Každá police má nosnost až 7 kg, takže můžete své věci uložit bez obav. Skříň má také bezúchytový systém, což znamená, že se jednoduše otevírá a zavírá pomocí tlačítka.

Skrýváte-li v ní hodně cenných věcí, můžete být jistí, že jsou v bezpečí. Skříň je vyrobená z kvalitního materiálu a její konstrukce je velmi pevná a stabilní.

Barva: borovice andersen/congo

Barva této skříně je velmi atraktivní. Borovice Andersen a Congo se dokonale hodí do jakéhokoliv interiéru. Skříň CORIXA 1D bude skvělým doplňkem do vaší ložnice, obývacího pokoje nebo kanceláře.

Dopřejte si tuto luxusní skříň a vytvořte si s ní krásný úložný prostor! Pokud ji chcete koupit, můžete ji objednat zde: https://www.nabytekted.cz/produkt/skrin-corixa-1d-borovice-andersen-congo.

Dodání v demontu a záruka 24 měsíců

Tato skříň se dodává v demontu, takže ji můžete snadno převézt do libovolného pokoje. Pokud si nejste jistí, zda zvládnete skříň sestavit, je zde pro vás možnost využít montážní službu.

Kromě toho, skříň CORIXA 1D je prodávána s 24 měsíční zárukou, takže se nemusíte bát, že by se během této doby něco mohlo stát. Pokud by se vám stalo cokoliv nepříjemného, firma vám skříň opraví nebo vymění za novou.