Rubriky
AERO magazine

Sedací vak JUMBO hnědý s náplní 400 l – pohodlný doplněk pro váš interiér!

Sedací vak JUMBO hnědý s náplní 400 l je stylovým doplňkem do vašeho interiéru. Tento sedací vak ve tvaru hrušky je ideální pro odpočinek, sledování televize nebo čtení knihy v pohodlí vašeho domova. Jeho hnědá barva se hodí k mnoha různým stylům a barevným kombinacím.

Detailní informace o sedacím vaku

Sedací vak JUMBO je vyroben z nylonového potahu, který je snadno omyvatelný a udržovatelný v čistotě. Jeho objem výplně je 400 l, který je plněn polystyrenovými kuličkami. Tyto kuličky se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a díky tomu si užijete maximální pohodlí. Sedací vak má také zip, díky kterému si můžete přidávat nebo ubírat kuličky dle vašich potřeb.

Sedací vak JUMBO hnědý s náplní 400 l je všestranným a praktickým doplňkem, který dokáže zlepšit kvalitu vašeho odpočinku. Jeho polystyrenové kuličky jsou kvalitní a příjemné na dotyk, takže se snadno zrelaxujete a uvolníte každou svalovou napětí.

Cena a dostupnost sedacího vaku

Sedací vak JUMBO ve hnědé barvě s náplní 400 l je k dostání za cenu 2690 Kč. Tato cena je včetně náplně, nicméně je možné dokoupit náhradní náplň, která vám umožní přidat nebo ubrat kuličky dle vašich potřeb. Sedací vak můžete zakoupit na webu www.codina.cz, kde najdete i další barevné varianty tohoto stylového doplňku.

Sedací vak JUMBO hnědý s náplní 400 l

Sedací vak JUMBO hnědý s náplní 400 l je pohodlným a stylovým doplňkem pro každý interiér. Jeho kvalitní polystyrenové kuličky se dokonale přizpůsobí vaší tělesné konstituci a umožní vám uvolnit se a zrelaxovat po náročném dni. Navíc máte možnost přidat nebo ubrat kuličky dle vašich potřeb a tak si vytvořit přesně takový sedací vak, jaký potřebujete. Objednejte si tento skvělý doplněk na www.codina.cz a začněte si užívat pohodlného odpočinku v luxusním stylu!