Rubriky
AERO magazine

Šedá látková rozkládací pohovka Kave Home Nirit 180 cm – Kvalita a pohodlí do každého domova!


Šedá látková rozkládací pohovka Kave Home Nirit 180 cm

Elegantní a nadčasový design

Pohovka Nirit vás zaujme svým tradičním stylem a prošíváním, které dodávají nábytku zajímavý vzhled. Je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a odolnost proti opotřebení.

Praktický rozložitelný systém

Pohovka Nirit je vybavena praktickým systémem, který umožňuje snadné rozložení na prostorné lůžko. Tuto funkci oceníte zejména při návštěvách nebo při nečekaných výlohách.

Kvalita a pohodlí v jednom

Pohovka Nirit je vyrobena z masivního bukového dřeva a čalouněna kvalitním textilním materiálem. Její prošívaný vzhled působí atraktivně a díky pohodlnému sedáku vám poskytne maximální komfort při odpočinku.

Vhodná pro moderní i klasické interiéry

Pohovka Nirit se hodí do různých druhů interiérů, od moderních po klasické s prvky jemných a neutrálních barev. Její šedá barva působí velice elegantně a dodává danému prostoru na útulnosti.

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík a vysavač

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Zajímá vás více informací o této pohovce? Navštivte naši stránku https://www.nabytekhned.cz/produkt/seda-latkova-dvoumistna-rozkladaci-pohovka-kave-home-nirit-180-cm a objednejte si ji ještě dnes!

Šedá látková pohovka Kave Home Nirit 180 cm