Rubriky
AERO magazine

Rohová sedací souprava LARDE s levým provedením a potahem Velvetmat 10

Rohová sedací souprava LARDE vás zaujme svým elegantním a moderním designem. Vyrobena je z masivního rámu a laminované desky. Do výplně byla použita vysoko elastická PUR pěna v kombinaci s pružinami typu falliste. Proto vám tato sedací souprava nabídne nejen pohodlné sezení, ale také vysokou kvalitu.

Potah – Velvetmat 10

Potah sedací soupravy je velmi důležitý, jelikož ho máme nejvíce na očích. Díky potahu z kolekce Velvetmat 10 vypadá celá sedací souprava velmi moderně a elegantně. Potah je také velmi příjemný na dotek a neuvěřitelně odolný. Díky tomu je cena sedací soupravy velmi příznivá s ohledem na kvalitu i vzhled.

Levé provedení

Levé provedení znamená, že rohová sedací souprava má kratší sedací část na levé straně a delší část na pravé. Tento typ uspořádání je vhodný pro místnosti, které mají dostatek prostoru a umožňují využití celého rohu. Díky levému provedení je tato sedací souprava nenápadná a praktická.

Chcete vidět sedací soupravu LARDE s vlastníma očima? Navštivte náš showroom na adrese Ruská 555, Praha 10 nebo si prohlédněte naši nabídku na www.naradi-cz.cz.

Rohová sedací souprava LARDE

Tento kus nábytku je vhodný pro každého, kdo chce nejen pohodlně sedět, ale také mít moderní a elegantní rohovou sedací soupravu. Pro různé typy interiérů jsou k dispozici i další provedení a různé potahy. Vyberte si ten, který bude dokonale ladit s vašimi dalšími kousky nábytku a pořiďte si rohovou sedací soupravu, na kterou nejenom budete pyšní, ale také na ní budete moci pohodlně relaxovat.