Rubriky
AERO magazine

Recenze sprchového setu Hansgrohe My Select bílá/chrom 26712400


Sprchový set Hansgrohe My Select

Hlavní vlastnosti:

  • 3 funkce
  • Průměr 110 mm
  • Délka 65 cm
  • Průtok 16 litrů/minutu
  • Materiál plast

Jak funguje sprchový set Hansgrohe My Select?

Hansgrohe My Select je výkonný sprchový set s několika funkcemi. S tímto modelem můžeš být naprosto jistý, že si užiješ úžasně osvěžující sprchu a užijete si z ní celou řadu výhod. Tento sprchový set dokáže zajistit maximální pohodlí díky svým funkcím a doplňkům.

Designové provedení

Designově se tento sprchový set pyšní bílou barvou, s chromovým ozdobením, což vypadá velmi elegantně a ladí se širokou paletou koupelnového nábytku.

Designové provedení

Filtrační systém

Díky filtračnímu systému je voda čistá a zdravá. Tentýž filtr také má pozitivní vliv na kůži, protože dokáže eliminovat všechny nečistoty, které by na ní mohly zůstat po koupání.

Filtrační systém

Spolehlivost a výkon

Sprchový set Hansgrohe My Select disponuje 3 funkcemi: různé typy sprchování, které se dají snadno regulovat pomocí ovládacího panelu, a díky tomu si můžeš užít svou oblíbenou typ sprchy každý den.

Sprchový set se 3 funkcemi

Bezpečnost

Sprchový set Hansgrohe My Select je konstruován tak, aby byl maximálně bezpečný a aby se vyvarovalo nechtěných nehod. Ovládací panel je ergonomicky konstruován a člověk ho může snadno ovládat.

Bezpečnost

Závěr

Pokud hledáte nový sprchový set pro svou koupelnu, doporučujeme vám zvážit sprchový set Hansgrohe My Select. Kvalita, výkon a inovativní funkce této sprchy zajišťují skvělé koupání pro každého.

Klikněte zde a zakupte si tento sprchový set na Nábytek pro život.