Rubriky
AERO magazine

Ravak Termo vanová baterie bez sprchového setu s chromovaným výdejem 150 mm X070046

Termostatická nástěnná vanová baterie bez sprchového setu. Tento model přichází od českého výrobce Ravak, který se specializuje na produkci koupelnového vybavení. Tato baterie je vhodná pro koupelny, které potřebují kvalitní a spolehlivou vanovou baterii.

Baterie je chromovaná, což jí dodává elegantní vzhled. Tento design baterie se hodí do většiny moderních koupelen. Maximální průtok baterie je 21 litrů/minutu, což je více než dostatečné množství vody pro naplnění větší vany.

Ravak Termo vanová baterie je možné namontovat do koupelnové stěny s roztěčí baterie 150 mm. Díky svému kvalitnímu termostatu udrží baterie konstantní teplotu vody, což je perfektní pro pohodlnou koupel.

Pokud hledáte značkovou termostatickou vanovou baterii s praktickým a elegantním vzhledem, může být Ravak Termo vanová baterie ideální volbou pro vás. Pro více informací klikněte zde.

Ravak Termo vanová baterie bez sprchového setu

Vlastnosti:

  • Termostatická nástěnná vanová baterie
  • Bez sprchového setu
  • Chromované provedení
  • Maximální průtok baterie: 21 litrů/minutu
  • Rozteč baterie: 150 mm

Ravak Termo vanová baterie bez sprchového setu v koupelně

Montáž:

Při montáži je nutné dodržovat návod k použití. Ravak Termo vanová baterie by měla být instalována odborníkem s odpovídajícími zkušenostmi a kvalifikacemi. Pokud máte jakýkoli problém s instalací, obraťte se na servisní oddělení Ravak.