Rubriky
AERO magazine

Pohodlný spánek na pěnové matraci ASPEN visco od MEBLINu

Pokud hledáte kvalitní matraci, která Vám zaručí pohodlný a zdravý spánek, pak je pro Vás ideální volbou pěnová matrace ASPEN visco od výrobce MEBLIN. V našem článku Vám přinášíme podrobné informace o této matraci a všechny její přednosti.

Rozměry matrace

Matrace ASPEN visco je k dispozici v několika rozličných šířkách, a to až do maximální šířky 200 cm. Délka matrace zůstává standardních 200 cm. Výška matrace je 16 cm.

Konstrukce matrace

Tato matrace se vyznačuje kvalitní konstrukcí. Je vyrobena z T25 pěny, díky čemuž nabízí vysokou odolnost a trvanlivost. Matrace má i vrstvu visco pěny s tloušťkou 3 cm a vysoce elastickou pěnu s tloušťkou také 3 cm. Kromě toho má matrace i ovální vrstvu pro lepší ventilaci. Všechny tyto vrstvy sestavené dohromady zajistí, že matrace je dostatečně tuhá a přizpůsobí se tělu ve správných místech.

Dodatečné informace o matraci

Matrace ASPEN visco je středně tvrdá. Navíc je oboustranná, takže si můžete vybrat, kterou stranou chcete spát. Matrace má také pratelný potah, což Vám umožní snadné čištění a udržování matrace čisté. Matrace je navíc hypoalergenní, což znamená, že je vhodná pro osoby trpící alergiemi. Matrace je plně vyráběná v Polsku.

Pokud máte zájem o tuto matraci, můžete si ji objednat na webové stránce https://www.bestnabytek.cz/produkt/mebline-matrace-penova-aspen-visco. Tato matrace Vám zajistí kvalitní a příjemný spánek, takže určitě stojí za to zainvestovat do kvalitního a zdravého spánku.