Rubriky
AERO magazine

Obdélníková vana Kaldewei Classic Duo 170×75 cm – dokonalá kombinace trvanlivosti, elegance a funkčnosti

Zařizování koupelny je otázkou detailů. Mezi ty nejdůležitější patří volba sprchového koutu nebo vany. Pokud hledáte praktickou, bezpečnou a elegantní variantu, nesmíte minout obdélníkovou vanu Kaldewei Classic Duo 170×75 cm.

S touto vanou získáte ideální rozměry pro pohodlný relax v koupelně. Díky svému designu zapadne krásně do každé moderně zařízené koupelny. Obdélníková vana Kaldewei Classic Duo 170×75 cm je vyrobená z kvalitní smaltované oceli, která spojuje trvanlivost s elegancí a funkčností.

Bezpečnost především

Pro vstup a výstup z vany je podstatné mít bezpečnou povrchovou úpravu. Vana Kaldewei Classic Duo 170×75 cm je vybavena povrchovou úpravou celoplošným Antislip, která zajišťuje dokonalou bezpečnost a stabilitu při každém vstupu a výstupu z vany. Použití této vany je tedy ideální i pro rodiny s malými dětmi.

Tloušťka materiálu zaručuje dlouhou životnost

Všechny vany od Kaldewei jsou vyrobeny z vysokohodnotné smaltované oceli. Tento materiál je extrémně odolný vůči vysokým teplotám, korozi a chemickým vlivům. Navíc zaručuje, že vana bude po mnoho let vypadat jako nová. Obdélníková vana Kaldewei Classic Duo 170×75 cm je navíc vyrobená z materiálu o tloušťce 3,5 mm, což ji činí mimořádně trvanlivou a pevnou.

Výběr pro levou i pravou orientaci

Obdélníková vana Kaldewei Classic Duo 170×75 cm je k dispozici nejen v pravé, ale také v levé orientaci. To znamená, že ji lze snadno zapojit do každé koupelny.

Balení bez madla, nožiček a podhlavníku

Obdélníková vana Kaldewei Classic Duo 170×75 cm je nabízena bez madla, nožiček a podhlavníku. Ty lze ale zakoupit zvlášť a snadno přidat k vaší objednávce.

Jestli hledáte vanu, která spojuje design, trvanlivost a bezpečnost, pak je obdélníková vana Kaldewei Classic Duo 170×75 cm tou správnou volbou. Objednat ji můžete jednoduše na stránkách Skvelý Nábytek, který vám ji rád a rychle dodá a nabídne tak nejlepší cenu na trhu.

Obdélníková vana Kaldewei Classic Duo 170x75 cm - dokonalá kombinace trvanlivosti, elegance a funkčnosti

Obdélníková vana Kaldewei Classic Duo 170x75 cm - dokonalá kombinace trvanlivosti, elegance a funkčnosti

Obdélníková vana Kaldewei Classic Duo 170x75 cm - dokonalá kombinace trvanlivosti, elegance a funkčnosti