Rubriky
AERO magazine

Nová umyvadlová baterie Novaservis Nobless Tina bez výpusti – skvělá volba pro moderní koupelnu!

Vybrat novou baterii pro koupelnu může být náročné, ale s umyvadlovou baterií Novaservis Nobless Tina bez výpusti určitě nešlápnete vedle. Tato páková stojánková umyvadlová baterie je navržena pro moderní koupelny a je k dispozici v chromovém provedení, které dodá vaší koupelně elegantní a stylový vzhled.

Bez výpusti pro větší prostor a snadnější údržbu

Umyvadlová baterie Novaservis Nobless Tina bez výpusti nabízí mnoho výhod, nejzásadnější z nich je možná zvětšení prostoru v umyvadle. Součástí této baterie není výpusť, protože voda jde rovnou do umyvadla. Proto je doba čištění umyvadla snížená na minimum.

Moderní design s lehkostí v ovládání

Vaše koupelna bude vypadat šik a moderně s umyvadlovou baterií Novaservis Nobless Tina bez výpusti. Tento elegantní kousek přidává do vaší koupelny šmrnc a skvěle se hodí k ostatním chromovaným doplňkům. Je také velmi snadné ji ovládat. Pomocí jedné páčky můžete snadno a rychle regulovat teplotu vody i množství vody, které chcete použít.

Instalace je snadná a rychlá

Instalace této umyvadlové baterie je velmi jednoduchá a rychlá, takže si ji můžete nainstalovat sami a nemusíte najímat odborníka. Baterie je vybavena standardním připojením, takže ji můžete připojit k vodovodním trubkám. Také je kompatibilní s většinou typů umyvadel.

Umyvadlová baterie Novaservis Nobless Tina bez výpusti

Můžete si koupit umyvadlovou baterii Novaservis Nobless Tina bez výpusti na stránkách Brega.cz. Navštivte naše stránky, kde najdete všechny podrobnosti o této baterii.

Odkaz na produkt na Brega.cz