Rubriky
AERO magazine

Nová sedací souprava Falco Norway UNI 1-2F-OTO – stylové hnědé provedení

Sedací souprava Norway je vyrobena v jednoduchém elegantním designu, který se hodí do všech interiérů.

Jednou z hlavních výhod této sedací soupravy je její univerzální možnost sestavení. Toto provedení staví na středovém kusu, který může být umístěn jak zleva, tak zprava podle potřeby. To umožňuje velkou flexibilitu při umisťování do obývacího pokoje či do jiné místnosti. Nemusíte se tedy trápit s náročným plánováním dispozice, ale pouze jednoduše přizpůsobíte sedací soupravu Vašim potřebám.

Velká předností této sedací soupravy je i její rozkládací funkce. Dříve než si uvědomíte, můžete návštěvu přivítat s tím, že u Vás stráví celou noc. Ale s tím tady největší překvapení nekončí. Sedací souprava má i praktický úložný prostor, který můžete využít například na lůžkoviny.

Sedací souprava Falco Norway UNI 1-2F-OTO má hmotnost 190 kg. Je vysoká 85 – 100 cm a sedáková část je umístěna ve výšce 43 cm. Výška područe činí 55 cm. Rozměry sedací soupravy jsou velmi prostorné, a to při šířce 305 cm. Délka činí 170 cm. Oproti jiným sedacím soupravám má tato na své druhé straně delší středový kus a přibližně metr a půl od rohu sedačky. Sedací souprava je vybavena polohovacími opěrkami hlavy, které poskytnou maximální možnost pohodlí při sezení a odpočinku.

Stylové hnědé provedení sestrojí Vaši místnost do moderní podoby. Látkové potahy sedáků i zádové opěrky jsou velmi kvalitní a snadno se udržují v čistotě. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit, ale zůstává stále velmi uvěřitelné.

Cena je uvedena za rohovou sedací soupravu. Její plocha pro rozložení činí přibližně 130×200 cm. Záruka na tento kus sedací soupravy je po dobu 2 let.

Falco Norway UNI 1-2F-OTO

Zdroj: brega.cz