Rubriky
AERO magazine

Nová kolekce Wallity: Sada růžových obrazů Wild o rozměrech 35×50 cm

Obrazy jsou vždy příjemným společníkem při odpolední relaxaci u dobré kávy. Nejen, že navodí bezchybnou atmosféru, ale umí vyčarovat z klasického interiéru ten moderní.

Barevná kombinace, zpracování i motiv jsou důležité prvky, kterých si nelze nevšimnout na první pohled. Při jejich správném zvolení pak snadno upoutáte pohled každé návštěvy tam, kde budete chtít.

Dekorativní nástěnné obrazy Wild se skládají ze tří částí se stejným motivem, ale v jiném provedení. První díl připomíná vysoké hory, druhý znázorňuje trojúhelník jako pouhý geometrický tvar a poslední vyobrazuje deskovou hru vrhcáby.

Tyto motivy mají však jedno společné, a tím je barevné seskupení a motiv, i když je u každého obrazu znázorněn odlišně. Mramorové pozadí, černé orámování a zajímavé růžové stimuly v popředí celkový design oživí, díky čemuž vdechnou do místnosti svěžest a moderní design.

Specifikace produktu:

  • Moderní design
  • Motiv geometrického tvaru na 3 způsoby

Chcete-li svůj domov nebo kancelář vyzdobit těmito moderními dekorativními nástěnnými obrazy, pak neváhejte a objednejte si je ihned na isolund.cz. Tyto obrazy budou skvělým dárkem pro každého, kdo si oblíbil moderní design a hledá zajímavé prvky pro kreativní výzdobu svého domova nebo kanceláře.

První díl s motivem vysokých hor
Druhý díl s motivem trojúhelníku
Třetí díl s motivem deskové hry vrhcáby