Rubriky
AERO magazine

Nová idea pro uskladnění – 2dveřová bílá skříň ESO 21521 (bez nástavce)

Hledáte nový způsob, jak uskladnit vaše věci stylově a prakticky? Přicházíme s novým nápadem, který vám určitě pomůže. Jedná se o dvoudveřovou bílou skříň ESO 21521, která je vyrobena z laminované dřevotřísky. Tuto skříň lze využít pro různé účely, jako například pro skladování oblečení, prádla nebo různých drobností.

Popis skříně ESO 21521

2dveřová šatní skříň je zhotovena z laminované dřevotřísky v barevném provedení bílá. Šatní skříň je vybavená šatní tyčí a policí, obsahuje 2 malé zásuvky. Tento design skříně je velmi praktický, protože poskytuje dostatek úložného prostoru pro vaše věci.

Jednou z výhod této skříně je také to, že je velmi elegantní, takže se bude skvěle hodit do jakéhokoliv interiéru.

Navíc, tuto skříň lze zakoupit bez nástavce. Pokud vám v budoucnu bude potřeba více místa pro vaše věci, jako například knihy nebo dekorace, můžete dokoupit nástavec 21525, který je k dispozici zvlášť.

Dodání a montáž skříně

Pokud se rozhodnete pro koupi této skříně, budete potřebovat jen málo místa na její uskladnění. Skříň ESO 21521 je dodávána v demontu, zabalena do 2 ks krabice s rozměry 46 x 8 x 187 cm a 52 x 5 x 195 cm.

Montáž skříně je velmi jednoduchá a zvládne ji i jedna osoba bez větších potíží.

Proto vám můžeme doporučit, abyste vyzkoušeli tuto novou ideu pro uskladnění a zakoupili si dvoudveřovou bílou šatní skříň ESO 21521. Naší nabídku najdete na našich stránkách zde.

2dveřová bílá skříň ESO 21521 bez nástavce

Díky této nové ideji pro uskladnění získáte nejen praktické úložné prostory pro vaše věci, ale také elegantní a moderní design, který bude perfektně ladit s každým interiérem.

Interiér se 2dveřovou bílou skříní ESO 21521

Vyzkoušejte tuto novou skříň u vás doma a uvidíte, že ji budete milovat!