Rubriky
AERO magazine

Moderní nástěnná police Lucca s délkou 100 cm pro stylové úložné řešení


Moderní nástěnná police Lucca pro stylové úložné řešení

Nástěnná police o šířce 100 cm v platinově modrém provedení může být umístěna jako součást kuchyně Lucca anebo kdekoliv jinde.

Skvělé řešení pro každou místnost

Tato moderní nástěnná police je skvělým řešením pro každou místnost, kde je potřeba úložného prostoru. Díky svojí šířce 100 cm se na ni vejde spousta věcí, a tak je ideální jak do kuchyně, tak i do obývacího pokoje, pracovny, ložnice či koupelny.

Nástěnná police Lucca

Kvalitní provedení z masivního dřeva

Nástěnná police Lucca je vyrobena z kvalitního masivního dřeva, což zaručuje její dlouhou životnost a odolnost. Dřevo je ošetřeno speciálními prostředky, aby bylo chráněno před vlhkostí a nečistotami.

Detail police

Stylový design

Nástěnná police Lucca vyniká svým moderním designem a platinově modrou barvou, která se hodí do každé moderní domácnosti. Její minimalistický vzhled poskytuje dostatečnou úložnou plochu, aniž by však přitom působila přeplněně. Skvěle se hodí k dalším kusům nábytku z kolekce Lucca, ale také k mnoha dalším designovým kouskům.

Police Lucca v kuchyni

Jednoduchá montáž

Montáž nástěnné police Lucca je velmi jednoduchá a intuitivní. Stačí ji připevnit závěsy na stěnu a můžete začít využívat její úložný prostor. Pokud nejste zkušený řemeslník, nevadí. S trochou trpělivosti a pomocí návodu k použití ji namontujete bez problémů.

Zkuste si pořídit nástěnnou polici Lucca pro svou domácnost ještě dnes a těšte se na praktické a stylové řešení úložného prostoru.

Kliknutím na tento odkaz si můžete prohlédnout nástěnnou polici Lucca na stránkách prodejce nábytku. https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/nastenna-police-lucca-100-cm