Společnost Cyprus Airways oznámila partnerství s Qatar Airways

Dohoda, která vstoupila v platnost v listopadu, umožní cestujícím společnosti Qatar Airways cestovat z Dohá na libovolný cíl společnosti Cyprus Airways přes Larnaku. Podobně budou cestující společnosti Airways pokračovat v cestě z Larnaky do Dohá a za hranicemi, do více než 150 destinací na šesti kontinentech s lety Qatar Airways.

 

“Jsme velmi nadšeni touto dohodou. Naše partnerství s firmou Qatar Airways je pilířem strategie společnosti Cyprus Airways zaměřené na diverzifikaci našich služeb s cílem nabídnout našim cestujícím více možností cestování a založit Kypr jako “hub”, uvedla Natalia Popova, obchodní ředitelka společnosti Cyprus Airways.

 

Ředitel společnosti Qatar Airways Group, Jeho Excelence pan Akbar Al Baker řekl: “Jako jedna z klíčových bran pro východní Středomoří je Larnaka významnou součástí sítě Qatar Airways.

 

“Jsme potěšeni, že jsme partneři společnosti Cyprus Airways, abychom poskytli větší možnosti cestování cestujícím z Dauhá a Larnaky.”

 

Společnost Cyprus Airways se stala nedávno řádným členem IATA. Členství umožní společnosti spolupracovat s ostatními mezinárodními leteckými společnostmi v oblasti sdílení kódů a mezirekordních smluv a poskytnout bezproblémové cestovní zkušenosti prostřednictvím rozšířené globální sítě cestujícím z Kypru.

 

Foto: Letiště Praha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *