Ryanair začal létat z Prahy do pěti nových destinací. Ceny akčních letenek snížil na 339Kč

Ryanair oslavil zahájení provozu pěti nových linek, které bude z Prahy operovat v rámci zimního letového řádu, konkrétně tedy do Ammánu, Marrákeše, Ejlatu (Ovda), Paříže Beuvais a italské Pisy. Současně s tím přidal na pražskou bázi třetí Boeing 737-800. Celkem bude dopravce v rámci zimního letového řádu nabízet z Prahy 19 linek.

 

Zahájení provozu pěti nových linek a oficiální start zimní sezóny z Letiště Václava Havla Praha oslavila společnost Ryanair tím, že uvolnila do prodeje letenky pro lety z Prahy za ceny začínající na pouhých 339,- Kč s cestou do ledna 2019. Letenky bude možné koupit do čtvrteční půlnoci (1. listopadu) pouze na webových stránkách dopravce: Ryanair.com.

 

Olga Pawlonka, ředitelka prodeje a marketingu společnosti Ryanair pro oblast střední a východní Evropy a Balkán, uvedla:

 

„Jsme rádi, že rozšiřujeme síť našich leteckých spojení a zahajujeme provoz podle svého prozatím nejrozsáhlejšího pražského zimního letového řádu. Pět nových linek z Prahy, konkrétně do Ammánu, Marrákeše, Ejlatu (Ovda), Paříže Beauvais a Pisy, je důkazem odhodlání společnosti Ryanair zlepšovat dopravní dostupnost Prahy a podporovat její turistický ruch, stejně tak jako přispívat ke snižování sezónnosti regionu a umožnit tak zahraničním turistům užít si kouzlo Prahy i během zdejšího překrásného podzimního a zimního období.

 

Václav Řehoř, předseda představenstva Letiště Praha, řekl:

„Cestující mohou od tohoto týdne využít nové linky Ryanairu z Prahy nejen do dalších dvou evropských měst, ale nově se přímým spojem dostanou i do vzdálenějších destinací na Blízkém východě i v Africe. Nabídka letů z pražského letiště se tak rozšířila o dvě úplné novinky, Ammán a Marrákeš. Tyto linky mají zajímavý potenciál, jak pro české cestující, tak pro návštěvníky mířící do České republiky.

 

Foto: Martin Bernict

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *