Qatar Airways i příští léto počítá s lety do Antalye, Bodrumu, Málagy a na Mykonos. Zároveň u nich i navýší kapacitu

Na lince do Antalye nasadí příští léto Qatar Airways místo doposud nasazovaného Airbusu A320, nově Airbus A330. Během léta bude z Dauhá do Antálye létat třikrát týdně. K již existujícímu středečnímu a nedělnímu spoji se tak přidá i spoj páteční. Linka nese označení QR315/6. A330 z Dauhá odstartuje v 7:05 ráno, v Antályi přistane v 11:30. Zpátky do Dauhá se vydá v 12:40 a na letišti Hamad přistane v 16:40.

 

 

Do Málagy nasadí Boeing 777 místo Boeingu 787 Dream)liner. Dojde tak k navýšení kapacity. Létat stále bude čtyřikrát týdně, tedy každé pondělí, středu, pátek a neděli.

 

 

Do zbylých dvou destinací, jimiž jsou Bodrum a Mykonos, bude nadále létat s Airbusem A320, avšak navýší počet týdenních letů. Do Bodrumu létal vloni každé úterý a pátek. Nadcházející léto bude létat každé úterý, čtvrtek a sobotu. Na Mykonos létal v létě 2018 čtyřikrát týdně, každou středu, čtvrtek, sobotu a neděli. Nadcházející léto přidá ještě pondělí spoj.

 

 

Qatar Airways také v nedávné době oznámil start nových linek z Dauhá do estonského Tallinnu, malajského Langkawi, vietnamského Da Nang a do Valletty na Maltě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *