American Airlines začnou létat do 19 nových destinací

Společnost American Airlines dnes oznámila, že spustí 19 nových linek. Většina nových linek bude vypravována ze základny American Airlines z Dallasu. Konkrétně se bude jednat o lety z Dallasu do Augusty, Bakersfieldu, Burbanku, Duranga, Gainesville, Harlingenu, Montrey, San Pedro Sula, Santa Dominga, Tegucigalpy a Yumy. Všechny linky by měly být uvedeny do provozu na začátku března 2019. Dopravce také uvedl, že svýší frekvence u některých letů např. do Flagstaffu.

Společnost dále plánuje otevřít několik linek i z jiných bazí. Například z Charlotte do Santa Dominga, z Los Angeles do Tlsy a nebo z Miami do Santiago de Cuba.

American Airlines dříve oznámily také zavedení nových linek do Evropy. Bude se jednat o Berlín, Bolognu a nebo také Dubrovník. Lety by měly být uvedeny do provozu v roce 2019

Společnost zavedení letů argumentuje tím, že je dlouhodobě velká poptávka po těchto letech a navíc, že společnost má na letech z Dallasu a Charlotte největší zisky. American Airlines například na letišti v Dallasu rozšíří svoje působení o 15 dalších nástupních mostů.

S uvedením nových letů však některé také skončí. Bude se jednat o lety z Miami do Washingtonu, Philadelfie, Frankfurtu, Glasgow a Mnichova. American Airlines však zredukují lety i z Bostonu. Ukončí lety z Bostonu do Pittsburgu, Chicaga, Pekingu, Šanghaj a do Manchesteru. Společnost uzavírá linky jak z ekonomických tak i provozních důvodů.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *