Air Arabia dnes oficiálně zahájila spojení z Šardžá do Prahy

Letecká společnost Air Arabia dnes oficiálně zahájila letecké spojení z Prahy do Šardžá ve Spojených arabských emirátech. Jedná se o novou destinaci na území Evropy, do kterých společnost létá. 

Inaugurační let, který společnost vypravila, vzlétl dnes po 8 hodině ranní z letiště Sharjah International Airport a na letišti Václava Havla v Praze přistál v 11:24 místního času.

 

Air Arabia bude tuto linku operovat pětkrát týdně, vždy v úterý, středu, čtvrtek, sobotu a neděli. V úterý a v neděli budou lety ze Šardžá vypravovány v 7:35 ráno s příletem do Prahy v 11:20 dopoledne místního času. Zpáteční lety pak budou Prahu opouštět ve 12:00 s příletem do Šardžá ve 21:00 místního času. Ve středu, čtvrtek a sobotu budou lety ze Šardžá startovat v 15:35 s příletem do Prahy v 19:20. Zpáteční lety budou z Prahy odlétat ve 21:05 a přistávat v Šardžá druhý den ráno v 06:05 místního času. Všechny lety budou také operovány letounem Airbus A320.

 

Šardžá

 

Air Arabia aktuálně provozuje lety do celého světa na více než 150 linkách ze svých čtyř bází na Blízkém východě a v severní Africe. Společnost s akciemi kótovanými na burze v Dubaji, je předním nízkonákladovým leteckým dopravcem působícím na Blízkém východě a v severní Africe. Air Arabia zahájila provoz v říjnu 2003. V současné době provozuje flotilu 53 nových letounů typu Airbus A320 na více než 150 linkách, které obsluhuje ze čtyř bází: ve Spojených arabských emirátech (Šardžá a Ras Al Khaimah), v Maroku a Egyptě. Dopravce je oceňovanou leteckou společností, která ve světě letecké dopravy nabízí pohodlí, spolehlivost za výhodné ceny.

 

Foto: Letiště Praha

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *