Rubriky
AERO magazine

Hnědá látková pohovka ZUIVER SUMMER 230 cm – pohodlný kousek pro celou rodinu


Minimalistický design

Pohovka ZUIVER SUMMER je moderní a minimalistická pohovka, která však svou jednoduchostí a čistotou linií dokáže vyniknout i v klasických interiérech. Její jednoduchý design nabízí čistou a upravenou linii, která perfektně zvládne usadit stávající nábytek do vyváženého celku.

Univerzální hnědý odstín

ZUIVER SUMMER má univerzální hnědý odstín, který se snadno sladí s jinými barvami a materiály. Pomocí různých barevných doplňků můžete pohovku zamaskovat do pozadí, nebo ji naopak vystavit do popředí a pochválit se jí jako výrazným prvkem interiéru.

Pohodlnost pro celou rodinu

Jemné čalounění a měkký sedák jsou zárukou maximálního pohodlí, které ocení celá rodina. Hnědá látková pohovka ZUIVER SUMMER je prostorem pro relaxaci, příjemné posezení s knížkou nebo pro televizní večery. Navíc, s délkou 230 cm je dostatečně velká i pro více osob najednou.

Čištění textilního nábytku

Aby byla pohovka ZUIVER SUMMER stále dokonalým kouskem vašeho interiéru, doporučujeme ji pravidelně čistit. K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Hnědá látková pohovka ZUIVER SUMMER 230 cm

Závěr

Hnědá látková pohovka ZUIVER SUMMER 230 cm je opravdu pohodlným kouskem pro celou rodinu. Minimalistický design, univerzální hnědý odstín a samozřejmě měkký sedák vám nabízí komfort pro váš relax, televizní večery nebo i pro vaši práci na notebooku. Vyzkoušejte, jak dokáže nová pohovka změnit nádech vašeho obývacího pokoje a rázem se stanete nejpopulárnějšími hostiteli. A pokud se vám zalíbila a chcete si jí pořídit, můžete ji objednat na stránkách www.nabyteklevneji.cz.