Rubriky
AERO magazine

Hanah Home přináší moderní obývací stěnu Zeb v bílém/ořechovém provedení

Společnost Hanah Home přináší do svého sortimentu novinku, která zaujme všechny milovníky moderního designu. Jedná se o obývací stěnu Zeb, která se vyznačuje velmi originálním vzhledem a otevřeným úložným prostorem.

Jedinečná obývací stěna Zeb, která se skládá z různě širokých polic, si vás naprosto získá. Díky tomuto neobvyklému designu se stěna stává nejen praktickým úložným prostorem, ale zároveň i dekorativním prvkem v každém moderním interiéru.

Otevřený úložný prostor se postará o to, že budete mít vždy přehled, kde co máte. Už nebudete muset ztrácet čas hledáním věcí ve skříních. To je přesně to, co každý moderní člověk potřebuje, aby si ušetřil spoustu času a energie na hledání po bytě.

Kombinace bílé barvy s dekorem ořechu

Kombinace bílé barvy s dekorem ořechu je velmi módní a bude se hodit do všech moderních interiérů. Barva bílá dodává stěně Zeb svůj čistý a elegantní charakter, zatímco dekor ořechu zase dodá stěně nádech přírodního dřeva, které zpříjemní každý váš den.

Vyrobeno z 18 mm melaminové desky, což zaručuje vysokou kvalitu a odolnost stěny Zeb. Pokud hledáte moderní, funkční a zároveň stylovou obývací stěnu, je Zeb právě tou pravou volbou pro vás.

Pokud si chcete prohlédnout více podobných produktů, podívejte se na webové stránky Hanah Home. Na stránce najdete další moderní stěny a bytový nábytek, které vám pomohou vytvořit krásný, moderní interiér a dodají vašemu domovu důležitý estetický prvek.

Hanah Home obývací stěna Zeb

Nenechte si ujít tuto úžasnou novinku a pořiďte si do svého domova moderní obývací stěnu Zeb, která jistě potěší nejen vás, ale i vaše návštěvy.

Detail stěny Zeb

Zdroj: Codina.cz