Rubriky
AERO magazine

ELTAP Rohová sedací souprava ONTARIO – luxusní pohodlí a moderní design s potahem Berlin 01 a postranními polštářky Soft 17


Moderní design pro větší interiér

Pokud hledáte moderní sedací soupravu, která zapadne do většího interiéru, pak je ELTAP Rohová sedací souprava ONTARIO tou pravou volbou. Svým designem se dokonale hodí do moderního, ale také klasického bytu. Základ této soupravy tvoří masivní dřevo v kombinaci s dřevotřískou.

Rozměry a pohodlí

Rozměry této sedací soupravy jsou více než dostatečné pro celou rodinu. Vysunutím sedací části získáte prostornou plochu k občasnému přespání o velikosti 225 x 122 cm. Pružiny faliste a PUR pěna T30 vytvoří příjemně komfortní posezení. Samozřejmostí je úložný prostor, který je schovaný ve funkci spaní. Díky čalouněným zádům se skvěle hodí do prostoru.

Potah a postranní polštářky

ELTAP Rohová sedací souprava ONTARIO je opatřena potahem z Berlinu 01 a postranními polštářky Soft 17. Postranní polštářky přinášejí pohodlné opěrné místo pro vaše hlavu, ruce a nohy. Potah je velmi pevný a odolný vůči poškození a také snadno udržovatelný.

Zálohová faktura a asistence výnosu

Na čalouněné zboží vystavujeme zálohovou fakturu na 30% z celkové ceny. Za příplatek jsme schopni zajistit asistenci výnosu nebo výnos. Pokud máte o takovou službu zájem, uveďte to prosím do poznámky v objednávce. Kalkulaci Vám můžeme zaslat obratem.

Upozornění na rozdíly barev

Barvy zobrazené na vašem monitoru se mohou mírně lišit od původních barev látky v důsledku různých typů monitorů a jejich kalibrace. ELTAP Rohová sedací souprava ONTARIO není určena pro každodenní spánek.

Pro více informací a možnost zakoupit tento produkt navštivte naši stránku: ELTAP Rohová sedací souprava ONTARIO

ELTAP Rohová sedací souprava ONTARIO

Tato sedací souprava je perfektním spojením moderního designu a maximálního pohodlí, které ocení celá rodina. A pro ty, kteří hledají ideální nábytek do většího interiéru, ELTAP Rohová sedací souprava ONTARIO je jasnou volbou.