Rubriky
AERO magazine

Elegantní konferenční stolek BAWEAN z dubu San Remo


Rozměry a materiál

BAWEAN konferenční stolek je ideálním doplňkem pro každou moderní kancelář. Rozměry stolek jsou 110 x 60 x 55 cm a je v barvě dub san remo. Stolek je vyroben z DTD laminovaného materiálu, který je 16 mm silný. Obrubování je zajištěno ABS hranou s tloušťkou 2 mm. Materiál je vysoce kvalitní a odolný, takže Vám poslouží po mnoho let.

BAWEAN konferenční stolek je vyroben v moderním designu, který se hodí do každého prostoru. Je určený pro vaše pracovní schůzky, kde budete mít dostatek místa pro vaše dokumenty i notebooky.

Dodání a záruka

BAWEAN konferenční stolek se dodává v demontovaném stavu, takže si ho snadno a rychle můžete smontovat podle instrukcí, které jsou součástí balení. Díky tomuto řešení ušetříte na poštovném a zároveň si můžete být jisti, že stolek bude pečlivě a bezpečně balen a doručen.

BAWEAN konferenční stolek je dodáván s prodlouženou zárukou a to na období 24 měsíců. Záruka se týká všech komponentů, které jsou součástí tohoto stolku. V případě jakýchkoliv problémů s výrobou, nás kontaktujte a rádi Vám pomůžeme.

Konferenční stolek BAWEAN z dubu San Remo

Konferenční stolek BAWEAN z dubu San Remo

BAWEAN konferenční stolek je tím nejlepším řešením pro vaše pracovní prostory. Zvolte si elegantní a moderní design, spojený s vysokou kvalitou materiálu a pečlivým zpracováním. Ušetříte si tak spoustu času a peněz, protože tento stůl Vám poslouží po řadu let.

Nakupujte bezpečně a rychle zde!