Emirates zavádí během Oktoberfestu speciální menu na letech operovaných Airbusem A380 mezi Dubají a Německem

Od 22. zaří do 7. října si budou moct cestující ve všech třídách mezi Dubají a Německem pochutnat na speciálním sezónním menu inspirovaném bavorským jídlem a nápoji.

 

Oslavy odstartují v salónku na palubě Airbusu A380, do kterého mají přístup pasažéři letící v obchodní a první třídě, sklenicí piva Paulaner. Paulaner je jeden z pouhých šesti pivovarů, jehož pivo se na Oktoberfestu podává. V salónku bude cestujícím rovněž nabídnut výběr bavorského pečiva a občerstvení, jako jsou preclíky, Baumkuchen, švestkový drobenkový koláč, linecký koláč či Sacher. Pro opravdu německý zážitek mohou cestující také vychutnávat různé sendviče vytvořené pro oslavy Oktoberfestu na palubě letadla. Výběr zahrnuje preclíkovou bulku plněnou vaječnou majonézou, řeřichou a krůtím masem. Ty budou doplněny sýrem Obatzda a omáčkou Schmalz.

Cestující v první a obchodní třídě si pochutnají na norimberském kuřecím párku s bramborovou kaší, kyselým zelím a hořčicí. Toto speciální jídlo inspirované Oktoberfestem je kromě obvyklé regionální gurmánské kuchyně podávané na všech linkách Emirates. Cestující v ekonomické třídě se můžou těšit na kuře s houbovou omáčkou a bavorským zelím.

Emirates létá s A380 třikrát denně do Frankfurtu nad Mohanem a Mnichova, dvakrát denně do Düsseldorfu a Hamburku.

 

Foto: Emirates

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *