Rubriky
AERO magazine

Červený kameninový talíř s oddílem na chipy a dipy od Casafina, průměr 32,3 cm


Pravá vánoční kolekce od Casafina

Taky se už těšíte na čerstvě napečené cukroví, bramborový salát a další štědrovečerní dobroty? Na to přesně se připravila značka Casafina a vytvořila vánoční kolekci ručně vyráběného kameninového nádobí. S ním můžete s lehkostí svou sváteční tabuli elegantně ozdobit a vkusně sjednotit.

Unikátní rukodělné umění

Každý jeden kus je jedinečný a je v něm vepsán skutečný lidský příběh. Odlišnosti v barvách nebo tvarech nejsou chybou ve výrobě, ale naopak důkazem autentického rukodělného umění.

Tip pro dokonalé sváteční prostírání

Kombinujte kousky z kolekce mezi sebou a vytvořte tak dokonalé sváteční prostírání.

Červený kameninový talíř s oddílem na chipy a dipy

V kolikrát jste už měli na svém svátečním stole chaos, protože chipy a dipy se míchaly v jeden nepřehledný guláš? S tím už si nemusíte lámat hlavu, protože Casafina vytvořila perfektní řešení v podobě červeného kameninového talíře s oddílem na chipy a dipy.

Praktičnost spojená s elegancí

Tento talíř je nejen praktický, ale i elegantní ozdoba vašeho svátečního stolu. Využijte jeho oddíl na chipy a dipy a nechte si tak všechny dobrůtky hezky oddělené. Průměr talíře je 32,3 cm, takže se na něj vejde opravdu mnoho.

Nezapomeňte na doplněk

Pokud chcete mít svou tabuli opravdu dokonalou, nezapomeňte si k tomuto talíři jako doplněk pořídit i další kousky z vánoční kolekce od Casafina. Uvidíte, že vaše sváteční prostírání bude vypadat skvěle.

Zajímavý detail

Každý kousek kameninového nádobí od Casafina má svůj vlastní příběh a je ručně vyráběný. Proto se mohou občas vyskytovat malé odlišnosti v barvách nebo tvarech, ale to je právě důkazem unikátního rukodělného umění. Pokud si tedy pořídíte tento červený kameninový talíř s oddílem na chipy a dipy, budete mít nejen praktický pomocník, ale i unikátní kousek na vašem svátečním stole.

Koupit červený kameninový talíř s oddílem na chipy a dipy od Casafina zde

červený kameninový talíř s oddílem na chipy a dipy od Casafina

červený kameninový talíř s oddílem na chipy a dipy od Casafina na sváteční tabuli