Rubriky
AERO magazine

ASIR Pohovka s lůžkem NEW TULIP: Modrá dvoumístná krása pro váš interiér

Pohovka NEW TULIP je fantastickou volbou pro vaše bydlení. Jedná se o dvoumístnou pohovku s lůžkem, která vyniká svou modrou barvou a kvalitou provedení. Pohled na tuto krásku zahřeje srdce každého milovníka krásného interiéru. Pokud hledáte elegantní a stylovou pohovku, NEW TULIP je pro vás ideální volbou.

Výjimečná kvalita

Sedáky pohovky jsou vyplněné speciální DNS pěnou, což zaručuje pohodlné sezení a větší odolnost. Rám pohovky je vyroben ze dřeva, což dodává pohovce pevnost a stabilitu. Nohy pohovky jsou vyrobeny z ořechového dřeva, které vyniká svou krásou a odolností. Všechny tyto prvky společně tvoří pohovku, která vám bude sloužit po mnoho let.

Rozměry a specifikace

Krása pohovky NEW TULIP spočívá i v obdivuhodných rozměrech. Šířka pohovky činí 170 cm, hloubka je 97 cm a výška dosahuje 83 cm. Výška sedáku činí 44 cm a hloubka sedáku je 59 cm. Výška područek měří 60 cm a sedák využívá 32 DNS pěnu na sezení, která je 12 cm silná. Výška nohou činí 20 cm. Pohovka je ideální volbou pro dvě osoby a zaručuje pohodlné sezení i při delším relaxování.

Informace o materiálu a barvě:

Pohovka NEW TULIP je potažena kvalitním materiálem a její barva odpovídá modrému provedení. Špičkové materiály jsou důležité nejen pro vzhled, ale i pro komfort. Tento kus nábytku je dokonalou kombinací obou těchto faktorů.

Zakoupení a záloha

Tento výrobek můžete zakoupit na našem webu na adrese https://www.codina.cz/produkt/asir-pohovka-s-luzkem-new-tulip-dvoumistna-modra. Pokud si vyberete čalouněný nábytek nebo zboží na zakázku, bude účtována záloha ve výši 30% z ceny zboží. O bližších informacích vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu po Vaší objednávce.

pohovka
detail