Rubriky
AERO magazine

Antares kancelářská židle 1890 SYN Infinity NET WHITE – špička ergonomického designu

Začneme tím nejdůležitějším – Antares kancelářská židle 1890 SYN Infinity NET WHITE je zcela určitě špičkovým produktem v oblasti ergonomického designu a pohodlí. Díky několika speciálním vlastnostem a vybavení skutečně splňuje všechny nároky na kvalitní kancelářskou židli. Její moderní design se hodí do jakékoli kanceláře, ale rovněž do domácnosti.

Provedení:

Tato kancelářská židle disponuje moderním bílým pláštěm, mechanizmem s několika nastaveními a ergonomickým nastavením síly protiváhy, což ji činí ideální pro každodenní použití. K dispozici je také volitelná barva sedáku, viz. vzorník níže.

Vlastnosti:

  • Hloubkově nastavitelná bederní opěrka – tato funkce umožňuje jednoduché nastavení výšky a hloubky opěrky pro dokonalou podporu bederní páteře.
  • Moderní pyramidová báze – základní varianta obsahuje nylonovou bázi, ale na přání je k dispozici i aluminiová varianta.
  • Kolečka průměru 65 mm – kancelářská židle je snadno přemístitelná rádius koleček v průměru 65 mm.
  • Čalounění ze studené pěny – tzv. moulded foam zajišťuje vysokou úroveň pohodlí pro každodenní použití.
  • Područky s nastavením výšky a úhlu – nastavitelné područky umožňují dokonalé přizpůsobení podle Vašich potřeb.
  • Mechanismus pro nastavení hloubky sedáku – tento mechanismus umožňuje dokonalé přizpůsobení výšky a hloubky sedáku pro vaše pohodlí a zdraví.

Určení:

Kancelářská židle Antares 1890 SYN Infinity NET WHITE je určena pro každodenní použití a ideální je pro jednosměnný provoz. Díky svým ergonomickým vlastnostem je perfektní volbou pro každou kancelář, ale stejně tak se hodí i do domácností nebo škol.

Antares kancelářská židle 1890 SYN Infinity NET WHITE